Wybrzeże Reymonta - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Wybrzeże Reymonta

Osiedle Wybrzeże Reymonta to prawdziwie rodzinna inwestycja w świetnej lokalizacji, bo w Śródmieściu. Położona obok kilometrów wałów nadodrzańskich.

Wybrzeże Reymonta zachwyca architekturą zaprojektowaną przez pracownię projektową Zbigniewa Maćkowa. Wykończone z dbałością o każdy szczegół: białe płyty elewacyjne, klinkier, szafy balkonowe. Do tego trzyszybowe, sześciokomorowe okna i antywłamaniowe drzwi o dźwiękoszczelności do 38 db. Mieszkania są gotowe do odbioru. Pierwsi klienci odbierają klucze już w czerwcu 2019 r.

W sprzedaży zostało już tylko kilka lokali!

Na klientów czekamy od godziny 10:00 do 15:00. Wypatrujcie naszego balonu z logo i flag, tam właśnie będzie biuro Dnia Otwartego.


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji