Centreville - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Centreville

LOKALIZACJA: ul. Drobnera 12-14, Śródmieście, Nadodrze

DOSTĘPNE MIESZKANIA/APARTAMENTY (LICZBA POKOI): 1-,2-, 3-, 4-; 5-pokojowe

DOSTĘPNE METRAŻE: 32-142 m kw.

OPIS INWESTYCJI:

Centreville to prestiżowa inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji wrocławskiego Nadodrza, w samym sercu miasta, przy ul. Drobnera. Pobliska kładka łączy Centreville z zieloną Wyspą Słodową i dalej z Ostrowem Tumskim.

Uznana pracownia architektoniczna Zbigniewa Maćkowa zaprojektowała 7-piętrowy budynek z otwartym, kameralnym dziedzińcem.

W budynku znajdzie się 69 apartamentów o metrażach zaczynających się już od 31m² do 140m², 10 lokali użytkowych oraz przestronny garaż podziemny. Do wykończenia części wspólnych i najbliższego otoczenia inwestycji będą użyte materiały wysokiej jakości.

Na ostatniej kondygnacji znajdzie się 8 luksusowych, 2-poziomowych apartamentów z podwójnymi tarasami.

PROMOCJE:

 


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji