Olimpia Port - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Olimpia Port

Osiedle społeczne z apartamentami i mieszkaniami nad Odrą. W ofercie ustawne i słoneczne mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe z przestronnym balkonem, tarasem lub ogródkiem. Sprawdzone układy mieszkań gwarantują nieograniczone możliwości aranżacji. Osiedle zlokalizowane jest nad brzegiem rzeki, przy Marinie, w otoczeniu terenów zielonych. Do dyspozycji mieszkańców ścieżki rowerowe, własny klub fitness, baza kajakowa, pomosty nadrzeczne, boiska, a w przyszłości również plac z bezpośrednim dostępem do portu. Wokół osiedla znajdują się rozległe tereny rekreacyjne m.in Park Kolumba, Las Strachociński, do którego można dotrzeć ścieżką rekreacyjną. Olimpia Port to miejsce sprzyjające rodzinom – na osiedlu znajduje się przedszkole, żłobek, place zabaw, lekarz oraz apteka. Korzystać można również z odpowiednio zagospodarowanego zaplecza usługowego – sklepików, piekarni, kawiarni czy bistro

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy do Cegielni przy ul.Magellana 14 w godzinach 10:00 – 14:00.

Promocja

Mieszkaj przez rok za darmo: https://www.archicom.pl/lp/mieszkaj-przez-rok-za-darmo/


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji