Nowy Port - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Nowy Port

NOWY PORT, NOWA DZIELNICA NAD ODRĄ

Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.

NOWY PORT TO TWÓJ DOM, NIE TYLKO TWOJE MIESZKANIE

Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Można stąd wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Nie trzeba wyjeżdżać, by ciekawie spędzić weekend, tak wiele interesujących miejsc jest tuż obok.

MIESZKAJ Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

Budynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary nie podlegające zabudowie, którymi opiekuje się Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.

Obecnie w sprzedaży jest trzeci etap osiedla. W ofercie pozostało 25 mieszkań od 40 do 60 m². Na pierwszym piętrze są przestrzenne, obsiane trawą ogrody z tarasami, wyżej znajdują się duże balkony. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż oraz zewnętrzne miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W OTOCZENIU NATURY

Nowy Port znajduje się na granicy Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, niedaleko atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Urokliwe trasy spacerowe i ścieżki rowerowe nad Odrą są na tyle blisko, że swobodnie można z nich korzystać po powrocie z pracy.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży przy ul.Chałupniczej 55 w godzinach 12:00 – 14:00


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji