Nowy Port |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

NOWA DZIELNICA
NAD ODRĄ

Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.

MIESZKAJ Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

Budynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary chronione przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.Trzy kondygnacje mieszczą 72 mieszkania od 29 do 76 m². Wrażenie przestrzenności powoduje duża wysokość pomieszczeń, wynosi ona od 260 nawet do 280 cm. Na pierwszym piętrze są obszerne, obsiane trawą ogrody z tarasami, wyżej znajdują się duże balkony. Parter stanowi garaż. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe, komórki lokatorskie i cichobieżne windy.

Strona internetowa inwestycji

 

 

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Chałupnicza 55 , Wrocław
w godzinach 12:00 – 14:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji