Jagodno - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Jagodno

Robyg Jagodno

Różnorodna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, Smart House w cenie, park, przedszkole i siłownia. To wszystko na kompleksowym osiedlu Robyg Jagodno. Właśnie wystartował drugi.

Robyg Jagodno to nowoczesne i kompleksowe osiedle, dające przyszłym mieszkańcom bardzo duże możliwości wyboru. Premierowa inwestycja we Wrocławiu Grupy Robyg, jednego z największych deweloperów w Polsce, niesie za sobą wiele nowości i rozwiązań wykraczających poza wrocławski standard. Jako jedyny deweloper we Wrocławiu Robyg oferuje każdemu mieszkańcowi w cenie m.in. Smart House – system inteligentnego domu, gwarantujący komfort, oszczędności i bezpieczeństwo.

Osiedle jest realizowane w kilku etapach. Do sprzedaży właśnie trafił etap drugi, w ramach którego powstaną 3 kameralne budynki wielorodzinne. Łącznie znajdzie się w nich 118 mieszkań:

 • 2 jednopokojowe (ok. 26 mkw.),
 • 105 dwupokojowych (od 38 do 60,5 mkw.)
 • 11 trzypokojowych (ok. 68 mkw.)

Z kolei w ramach pierwszego etapu już powstaje budynek wielorodzinny na ok. 120 mieszkań (metraże od 27 do 97,45 mkw.).

Robyg Jagodno to jednak znacznie więcej:

 • Domy szeregowe o powierzchni ok. 104 mkw. z prywatnymi miejscami postojowymi.
 • Domy w zabudowie atrialnejnowość we Wrocławiu. Zaprojektowano w nich apartamenty atrialne o powierzchni od ok. 60 do 108,56 mkw.
 • Nowy, osiedlowy park i całoroczny klub malucha.
 • Przedszkole o powierzchni ok. 500 mkw.
 • Panele fotowoltaiczne i światła LED obniżające koszty eksploatacji budynków.
 • Karty rabatowe i programy poleceń.

Więcej na https://najagodnie.pl/.

PROMOCJA:

 • Mieszkania z drugiego etapu taniej o 200 zł/mkw. lub miejsce postojowe w garażu podziemnym za pół ceny (dla mieszkań powyżej 40 mkw.).
 • Specjalne ceny domów atrialnych i szeregowych.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży przy ul.Powstańców Śląskich 121 lok. 109 w godzinach 10:00 – 15:00.

 


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji