Jagiełły 6 - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Jagiełły 6

LOKALIZACJA: UL. Jagiełły 6, Śródmieście, Nadodrze

DOSTĘPNE MIESZKANIA/APARTAMENTY (LICZBA POKOI): 1-, 3-, 4-pokojowe

DOSTĘPNE METRAŻE: 49-136 m kw.

OPIS INWESTYCJI:

Jagiełły 6 to wyjątkowa inwestycja. Decyduje o tym nie tylko jej położenie – w ścisłym centrum, ale także ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w dużym mieście. Autorem projektu apartamentowca jest wybitny wrocławski architekt Zbigniew Maćkow. Stworzył on ponadczasową formę, która łączy walory zabytkowych kamienic z atutami nowoczesnej architektury.

W budynku znajduje się jedynie 69 apartamentów o metrażach od 23 do 137 m kw. Dla wygody mieszkańców stworzona została podziemna hala garażowa oraz zielony wewnętrzny dziedziniec. Mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy.

PROMOCJE: Gotowe do odbioru!

 


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji