Cztery Pory Roku - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Cztery Pory Roku

Kameralna zabudowa i bezpieczeństwo na osiedlu Cztery Pory Roku przekonało już ponad 2000 wrocławian. W ofercie wrocławskiego osiedla na Jagodnie słoneczne mieszkania na sprzedaż w układach 2, 3, 4 i 5-pokojowych. Mieszkańcy zyskują prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu – do każdego lokalu przynależy przestronny balkon lub duży ogródek. Do dyspozycji klientów przygotowano klub mieszkańca wyposażony m.in. w konsolę do gier, piłkarzyki i gry planszowe. właściciele mieszkań na osiedlu mogą skorzystać z dobrze wyposażonego klubu fitness oraz boiska. Czas na świeżym powietrzu będzie można spędzać również na boiskach, w miejscach do grillowania czy na placu zabaw z dziećmi.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy do Biura Budowy (wjazd od ul. Buforowej za Biedronką) w godzinach 10:00 – 14:00.

Promocja

Mieszkaj przez rok za darmo: https://www.archicom.pl/lp/mieszkaj-przez-rok-za-darmo/

/>


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji