Słoneczne Stabłowice - Mieszkaniowy Dzień Otwarty - 15 czerwca 2019

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Słoneczne Stabłowice

Osiedle Słoneczne Stabłowice zlokalizowane jest wśród zieleni, tuż nad brzegiem Bystrzycy. Własna strefa rekreacji, klub fitness dla mieszkańców i liczne trasy biegowo-rowerowe nad rzeką to gwarancja utrzymania wysokiej formy. Klub mieszkańca dodatkowo zachęca do wspólnej integracji w trakcie gry w piłkarzyki, czy w strefie telewizyjnej. Osiedle tworzy przyjazną przestrzeń do spotkań dzięki placu rekreacyjnemu, zielonym skwerkom czy placu zabaw dla dzieci. Ustawne i funkcjonalne układy 2, 3, 4 – pokojowe z przestronnymi balkonami, ogródkami. Dla zmotoryzowanych udostępnione zostały miejsca w garażach podziemnych, dla cyklistów – rowerownie, a także komórki lokatorskie. W pobliżu osiedla znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do wygodnego życia – w zasięgu ręki liczne sklepy, szkoły, przedszkola i przystanki MPK. Gwarantowany również szybki dojazd również do AOW i głównych arterii miasta.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy do budynku Z8 przy ul. Jodłowickiej w godzinach 10:00 – 14:00.

Promocja

Mieszkaj przez rok za darmo: https://www.archicom.pl/lp/mieszkaj-przez-rok-za-darmo/


15
Czerwca
5
Dzielnic
10
Deweloperów
19
Inwestycji