Widawskie Zacisze |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Każdy z 4 budynków Widawskiego Zacisza posiada 9 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 – wśród nich znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze  zlokalizowane są lokale usługowe – każdy o powierzchni ponad 50 m2 – idealne miejsce na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Oddanie inwestycji zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Mieszkania na parterze połączono z tarasami z wyjściem na część ogrodową, z kolei dla mieszkań na pierwszym piętrze przewidziano przestronne balkony o powierzchni ok. 10m2. Dla lokali usytuowanych na drugim piętrze zaprojektowane zostały balkony oraz obszerne tarasy dostępne z poziomu antresoli o wielkości nawet 17m2.

 

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Cynamonowa  8-14, Wrocław

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji