Ville Scandi |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Ville Scandi

Mój dom. Moja wyspa.

Własne miejsce na ziemi to jedna z najważniejszych składowych szczęścia. Dla jednych będzie to własne M w bloku lub skrawek ziemi pod miastem. Dla innych własny dom, a dla jeszcze innych prywatna wyspa. Niezależnie jednak od ostatecznej formy tego miejsca, wszyscy dążymy do tego, aby była to nasza wyspa szczęścia, która da nam poczucie bezpieczeństwa i gdzie będziemy naprawdę u siebie. Inspiracją dla Villi Scandi była piękna Skandynawia i tysiące skandynawskich wysp, tworzących niezwykły, zapadający w pamięć pejzaż. Własna wyspa szczęścia pośród bujnej zieleni i przyjaznego otoczenia w bliskiej odległości od centrum miasta – dzięki tym atutom Ville Scandi tworzą idealną do życia i wypoczynku przestrzeń, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Smolec, ul. Kasztanowa 25

w godz. 10:00 – 15:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji