SUN HOUSE |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji 

SUN HOUSE  to nowoczesne osiedle położone zaledwie 2 km od Rynku Starego Miasta. Dogodne usytuowanie pozwala cieszyć się najlepszymi aspektami życia w centrum, chroniąc jednocześnie swoich mieszkańców przed miejskim zgiełkiem. Łatwy i szybki dostęp do instytucji kulturalnych, szkół, dużych obiektów handlowych, a zarazem bliskość parku i terenów zielonych nad Odrą pozwoli naszym mieszkańcom na doskonałe zaplanowanie zarówno czasu pracy jak i wypoczynku.

SUN HOUSE wyróżnia atrakcyjna architektura otoczona pełnym udogodnień terenem rekreacyjnym. Pierwszy etap osiedla to 202 lokale mieszkalne. Dwa ostatnie piętra zaprojektowane zostały z myślą o apartamentach z przestronnymi tarasami. Klatki schodowe wyposażone są w nowoczesną windę obsługującą również dwa poziomy garażu podziemnego, gdzie ulokowana została większość miejsc postojowych. Osiedle posiada także parking naziemny.

Wystarczy 5 minutowy spacer, by znaleźć się w Parku Staszica. W 5 minut możemy dojechać także do Uniwersytetu Wrocławskiego i Rynku Starego Miasta. Dojazd do obwodnicy śródmiejskiej zajmie mieszkańcom SUN HOUSE około 5 minut, a zaledwie 3 minuty więcej potrzebne im będzie na dotarcie do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

W ramach dni otwartych przygotowano miejsca garażowe gratis do 10 wyznaczonych mieszkań.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Kleczkowska 49, Wrocław

godz. 10:00-15:00

Do zobaczenia!

 


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji