Słoneczny Ołtaszyn |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie były już wielokrotnie doceniane, zarówno przez swych mieszkańców, jak i przez specjalistów z branży nieruchomości. Dość powiedzieć, ze osiedle otrzymało godło Inwestycji Roku 2014. Z końcem 2015 roku IV etap osiedla uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Kupując mieszkanie na Osiedlu Słoneczny Ołtaszyn wiesz, że wszystko, co potrzebne do wygodnego życia masz pod ręką. Jeśli zechcesz odebrać paczkę ze sklepu internetowego, na pocztę dotrzesz w kilka minut. Droga z dzieckiem do przedszkola zajmie ci tylko 3 minuty. A na przedstawienie w teatrze Capitol dojedziesz w 6 minut.

Projektując czwarty etap inwestycji dbaliśmy o szeroki wybór lokali: od przytulnych dwupokojowych mieszkań dla singli i par, po czteropokojowe – dla dużych rodzin. W ofercie dostępne są m.in. prywatne ogrody, duże tarasy i balkony, antresole, wysokie salony. Bardziej wymagający mogą zyskać komórkę lokatorską oraz miejsce w garażu podziemnym. Mieszkania w większości są oddawane z wykończeniem „pod klucz” (po konsultacji z designerami).

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego dla odwiedzających nas Klientów przygotowaliśmy Ofertę Specjalną na wybrane mieszkania.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres biura sprzedaży:

ul. Kukuczki 7, Wrocław

Zapraszamy!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji