Róży Wiatrów |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Róży Wiatrów

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00 – 15:00 – Deweloper Archicom

Promocja specjalna: Urządzimy Cię od kuchni! Wybierz mieszkanie i zyskaj 10 000 zł. na meble kuchenne! Zyskujesz: Indywidualny projekt, profesjonalne wykonawstwo i montaż na czas. Link do promocji: urządzimy Cię od kuchni!

W centralnej części Krzyków – lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Wrocławian, powstaje nowe osiedle społeczne – Róży Wiatrów. Kompleks pięciu kameralnych budynków z dużym udziałem mieszkań 3 i 4-pokojowych to wyjątkowa okazja dla poszukujących swojego wymarzonego miejsca do życia na Krzykach. Z jednej strony osiedle stwarza możliwość zamieszkania w tętniącej życiem dzielnicy z niezbędnym dostępem do najważniejszych punktów usługowo-handlowych, z drugiej pozwala cieszyć się z usytuowania inwestycji wśród zieleni. Kameralny charakter inwestycji zapewnią dodatkowo kompleksowo zagospodarowane przestrzenie zielone wewnątrz osiedla oraz 4-piętrowa, niska zabudowa. W pobliżu znajdują się 3 duże parki: Kleciński, Grabiszyński i Południowy, w których można odpocząć lub aktywnie spędzić czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży na inwestycji, ul. Róży Wiatrów

w godz. 11:00 – 15:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji