Ritmo Park |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Ritmo Park jest odpowiedzią na aktualne trendy mieszkaniowe. Jest połączeniem nowoczesnej architektury z bezcennymi, naturalnymi walorami lokalizacji. Osiedle powstaje w zachodniej dzielnicy Wrocławia – obecnie najczęściej wybieranej przez osoby szukające swojego miejsca do życia. Położona przy Alei Śliwowej na Maślicach inwestycja umożliwia mieszkańcom życie na spokojnych obrzeżach metropolii, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W projekcie osiedla uwzględniono kameralne budynki (łącznie 102 mieszkania) w niskiej zabudowie, funkcjonalne układy mieszkań, w metrażu: od 38 m² do 69 m². Jasne, otwarte przestrzenie zachęcają do wspólnego spędzania czasu. Do dyspozycji mieszkańców są: prywatny, duży taras, przestronny balkon, wygodna antresola, tworząca dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Udogodnieniem będzie nowoczesna winda, a dla zmotoryzowanych przewidziano podziemną halę garażową.

Malownicza okolica zachodniego Wrocławia z licznymi terenami zielonymi to wymarzone miejsce dla entuzjastów natury, zwierząt i świeżego powietrza. Szeroka oferta terenów rekreacyjnych, w tym: lasów, ścieżek rowerowych, bulwarów Odry i Ślęzy, stadniny koni to nie lada gratka dla zwolenników aktywnego wypoczynku.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego dla odwiedzających nas Klientów przygotowaliśmy Ofertę Specjalną na wybrane mieszkania.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży – ul. Śliwowa 23,  Wrocław

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji