Ritmo Park |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Ritmo Park

Z okazji Mieszkaniowego Dnia Otwartego ostatnie mieszkania wyprzedajemy w specjalnych cenach!

Zakończona wiosną 2018 roku inwestycja Ritmo Park na wrocławskich Maślicach położona jest tuż przy parku, blisko terenów nadrzecznych. Koncepcja inwestycji tworzona była na bazie naturalnego rytmu – połączenia dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia ze spokojem i zielonym otoczeniem.

Ritmo Park to kameralne budynki (łącznie 102 mieszkania) w niskiej zabudowie, z funkcjonalnym układem mieszkań (w metrażu od 39 do 75 m²). Każdy z lokali mieszkalnych posiada duży balkon lub taras. W budynkach znajdują się nowoczesne windy oraz podziemna hala garażowa.

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży PCG, ul. Życzliwa 21

w godz. 10:00 – 14:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji