Promenady Wrocławskie |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Promenady Wrocławskie to wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym wzdłuż głównej odnogi Odry i oddalonym zaledwie o 3 km od rynku powstaje nowa dzielnica Wrocławia. W jej ramach wyodrębniono dwie strefy – mieszkaniowo-usługową i biurową, pośród których zaplanowano liczne tereny zielone, w tym trzy parki o łącznej powierzchni 3 hektarów.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dzielnica stanie się idealnym miejscem do zamieszkania, pracy i rekreacji. Lokalizacja Promenad Wrocławskich jest jedną z najważniejszych atutów inwestycji. Cały projekt obejmuje zabudowę powierzchni w sąsiedztwie rzeki Odry i Kanału Miejskiego, z własnym nabrzeżem. Teren usytuowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową, dobiegającą do ul. Trzebnickiej oraz ul. Rychtalską, dobiegającą do ul. Jedności Narodowej.

W zakończonym I, II i III etapie inwestycji swoje wymarzone mieszkanie znalazło blisko 700 nabywców. Obecnie w ofercie znajdują się kolejne lokale z IV i V etapu inwestycji. Najnowsza odsłona Promenad Wrocławskich – etap V- to po raz kolejny nowoczesność i wygoda. Do wyboru są mieszkania o powierzchni od 29 do 92 m2. Mieszkania parterowe oraz na ostatnim piętrze będą mieć przestronne tarasy – te pierwsze o powierzchni od 11 do 86 m2, te drugie o powierzchni od 5 do 16 m2. Brzmi dobrze? Mieszkać będzie się jeszcze lepiej!

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vantage Development S.A. przewidział również miejsca postojowe podziemne.

W ramach dni otwartych przewidziane są promocje cenowe wybranych mieszkań.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Zakładowa 13 E, Wrocław

godz. 10:00-15:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji