Primera |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Primera

Z okazji Mieszkaniowego Dnia Otwartego ostatnie mieszkania z antresolami w obniżonych cenach!

Standard premium w środku zorganizowanego osiedla z pełną infrastrukturą – Primera to inwestycja PCG, która powstaje w południowo-zachodniej części Wrocławia. Kameralny projekt, z dużymi ogrodami i tarasami, niespotykaną w segmencie popularnym wysokością mieszkań do 3 metrów. Dodatkowo winda do poziomu -1, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Muchoborze Wielkim, przy ulicy Gagarina 5.

Primerę tworzy 50 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na parterze zaprojektowano przestronne ogrody, mieszkania na pierwszym piętrze posiadają balkony, zaś drugie piętro dodatkowe antresole i tarasy zewnętrzne. Nasi klienci mają możliwość otrzymania mieszkania wykończonego „pod klucz” – dzięki współpracy z uznaną pracownią Partner Design (partnerdesign.pl). Każdy z etapów realizacji wykonywany jest po dokładnej analizie potrzeb klienta. W efekcie wnętrze mieszkania odzwierciedla charakter, potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Salon sprzedaży PCG, ul. Życzliwa 21

w godz. 10:00 – 14:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji