Partynice House |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Partynice House to projekt mieszkaniowy jednego z największych dolnośląskich deweloperów – Rafin Developer, który składa się z kompleksu trzech budynków, które swoją architekturą nawiązują do zabudowy znanej z dzielnic Londynu. Niska czterokondygnacyjna budowa oraz własna strefa rekreacyjno-sportowa sprawia iż Partynice House przedstawiane jest jako kameralne osiedle łączące klasykę z nowoczesnością.

W inwestycji mieszczą się 173 mieszkania dostępne w trzech budynkach – L, M i N.  Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 28 do 95 m2 w wersji 1, 2, 3 lub 4 pokojowej z oddzielną kuchnią bądź aneksami kuchennymi. Budynek posiada podziemne garaże oraz windy dla mieszkańców.  Dostępne są również komórki lokatorskie dla zainteresowanych. Mieszkania znajdujące się na najwyższych piętrach wyposażone są w antresole i poddasze, które stanowi dodatkową powierzchnię do przechowywania – nawet do 25 m2, natomiast mieszkania znajdujące się na parterze posiadają w ogródki.

Osiedle położone jest na Krzykach-Partynicach przy ulicy Kawalerzystów – zaledwie 150m. od Alei Karkonoskiej. W okolicy znajdują się aż 3 parki – park Kleciński, Południowy oraz Słoneczny (który powstał dzięki inicjatywie obywateli z ramienia Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego). Dodatkowo naprzeciwko inwestycji znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, gdzie w sezonie odbywają się liczne imprezy sportowo-kulturalne.

Budowę inwestycji rozpoczęto we wrześniu 2016r, natomiast zakończenie zaplanowano na I Q 2018r.

Deweloper przygotował specjalną ofertę dla potencjalnych klientów:

Możliwość wejścia na teren budowy osiedla Partynice House. Kawa i prezent dla wszystkich odwiedzających.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Kawalerzystów 31, Wrocław

Do zobaczenia!


25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji