Partynice House |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Partynice House

Architektura osiedla Partynice House to połączenie klasyki z nowoczesnością – nawiązanie do przedmieść Londynu przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego charakteru osiedla. Do budowy inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiału budowlane: szkło, klinkier elewacyjny oraz drewnopodobne płyty HPL niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, gwarantujące efekt nowości na wiele lat, a to wszystko w zachowane w stonowanej i eleganckiej kolorystyce.

Partynice House to nowa jakość życia, nie tylko w doskonale zaprojektowanych nowych mieszkaniach, ale również w terenie dookoła inwestycji.  Przestrzeń wspólną została tak zaaranżowana, by była nowatorska oraz w pełni użytkowa. Powstaną tutaj wszystkie atrakcje, które mogliby sobie wymarzyć przyszli mieszkańcy: siłownia na świeżym powietrzu, stacja naprawy rowerów, a dla dzieciaków plac zabaw i górka do zimowych szaleństw na sankach. Na terenie sportowo – rekreacyjnym na osiedlu znajdzie się również miejsce do grillowania, czy boisko do koszykówki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży na inwestycji, ul. Kawalerzystów 31

w godz. 11:00 – 16:00

Do zobaczenia!

 


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji