Osiedle Malownicze |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Osiedle Malownicze położone jest wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy największym w granicach miasta Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze. W ofercie znajdują się funkcjonalne i ustawne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z balkonami lub ogródkami. Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie, indywidualne garaże lub miejsca postojowe naziemne. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu rządowego Mieszkanie dla Młodych. Między budynkami zaprojektowano tereny zielone, aleje spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Na dużych działkach przewidziane są również wille miejskie z 4 apartamentami dwupoziomowymi o powierzchni 96m2 i 101m2, każdy z dużym ogrodem. W ofercie znajdują się również domy dwumieszkaniowe z indywidualnymi garażami i zagospodarowanymi działkami. Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Wereszyckiego 14, Wrocław

godz. 10:00 – 14:00

Do zobaczenia!


25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji