Osiedle Malownicze |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Osiedle Malownicze położone jest wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy największym w granicach miasta Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze. Spółka oferuje również domy dwumieszkaniowe,a nawet budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu.

Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania. Między budynkami przewidziano tereny zielone, aleje spacerowe, plac zabaw dla dzieci i oryginalne elementy małej architektury. Mieszkania na piętrach posiadają balkony, a na parterach ogródki.

W trakcie Mieszkaniowego Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z ofertą mieszkań, apartamentów w willi miejskiej oraz domów dwumieszkaniowych, a także obejrzeć dom modelowy i gotowe mieszkania.

Przygotowano również specjalne promocje i porady doradcy kredytowego i architekta wnętrz.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży – ul. Wereszyckiego 14, Wrocław

godz. 10:00-14:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji