Nowy Oporów |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Osiedle Nowy Oporów to zespół czterech budynków wielorodzinnych o wyjątkowej architekturze, który powstaje w prestiżowej, południowo-zachodniej części Wrocławia.  Dzięki usytuowaniu mieszkańcy osiedla będą mogli dostać się w 15 minut do centrum, albo zdecydować się na spacer do pobliskiego Parku Grabiszyńskiego.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla Nowy Oporów zaplanowano plac zabaw, który z pewnością będzie radosnym i pełnym zabaw miejscem. Natomiast dla rowerzystów przygotowano aż 64 komórki lokatorskie.

Oferowanych jest 100 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 36,41 mkw. do 107,95 mkw. Projekt zakłada funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne, możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni. Duże tarasy i balkony dla wszystkich mieszkań, zielone ogródki dla wybranych mieszkań na parterze.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa:

adres wydarzenia: ul. Awicenny

godz. 09:00-13:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji