Nowy Gaj |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Nowe centrum Twojego życia
Nowy Gaj to dwa nowoczesne, siedmiokondygnacyjne budynki. Minimalistyczne na zewnątrz i maksymalnie funkcjonalne wewnątrz, z elewacją wykończoną w duchu kubizmu oraz dużym garażem podziemnym. Nowy Gaj powstaje przy ulicy Żegiestowskiej, w północno-zachodniej część Gaju, nieopodal prowadzącej do centrum ul. Borowskiej. Jako mieszkaniec Nowego Gaju będziesz mieć pod ręką wszystkie strategiczne dla codziennego życia punkty: przystanki autobusowe i tramwajowe, żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnie oraz sklepy (Lidl, Kaufland, Carrefour). Czas, którego nie stracisz na długie dojazdy wykorzystasz na przyjemności i rekreację: w pobliskim Parku Skowronim lub Aquaparku, na siłowni lub na lodowisku.

Nowy Gaj, doskonale skomunikowany, posiadający rozbudowaną infrastrukturę, szybko stanie się nowym centrum Twojego życia.

Wygodnie, funkcjonalnie, bezpiecznie
Doceniasz zalety dzielnicy Gaj i chcesz tu zamieszkać? Nowy Gaj jest propozycją, która spełni Twoje oczekiwania. Wybieraj z bogatej oferty ponad 100 jasnych, funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 31 do 104 m2. Śpiesz się – pierwszy z dwóch budynków jest już GOTOWY, a drugi zostanie oddany do użytku już w czerwcu 2018 roku.
Nowy Gaj będzie połączeniem funkcjonalności z dbałością o komfort. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub ogródki z tarasami. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie i rowerownie. Budynki będą częściowo ogrodzone, chronione i monitorowane, ale to jeszcze nie koniec atutów tej inwestycji. Jako mieszkaniec Nowego Gaju szybko zapomnisz o problemach z parkowaniem. Twój samochód będzie stał w suchym i bezpiecznym miejscu – na parkingu podziemnym. Oto wygoda i bezpieczeństwo na które warto postawić!

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Żegiestowska 13, Wrocław

godz. 10:00 – 15:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji