Nova Sołtysowicka |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Nova Sołtysowicka

Z okazji Mieszkaniowego Dnia Otwartego, mieszkania dwu- i trzy-pokojowe w obniżonej cenie!

Na północy Wrocławia powstaje nowoczesna inwestycja mieszkaniowa z elementami stylu skandynawskiego. Osiedle Nova Sołtysowicka to nowa jakość w tej części miasta. Świeża forma w dobrze skomunikowanej przestrzeni, sprawdzone rozkłady i wiele udogodnień dla mieszkańców to ważne zalety tej inwestycji.

Inwestycja odpowiada potrzebom różnych mieszkańców – idealne mieszkanie znajdą tu single, pary, czy rodziny z dziećmi. Bliskość Uniwersytetu Wrocławskiego otwiera także możliwość inwestowania w mieszkania pod wynajem. Ważnym plusem Novej Sołtysowickiej jest dobra komunikacja – bezpośrednie sąsiedztwo przystanku autobusowego z liniami dziennymi i nocnymi. Osoby lubiące sport będą mogły skorzystać z szerokiej oferty w pobliżu inwestycji – siłowni, ścianki wspinaczkowej czy kortów tenisowych.

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

Salon sprzedaży PCG, ul. Życzliwa 21

w godz. 10:00 – 14:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji