Malownicze Złotniki |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Malownicze Złotniki

W doskonałej lokalizacji tuż przy Parku Złotnickim, pomiędzy ulicami Złotnicką, Zakopiańską i Kielecką powstanie 31 domów dwumieszkaniowych, o powierzchni ok. 110 m2, dwupoziomowych, z indywidualnymi garażami i dużymi ogrodami. W pierwszym etapie realizowane są 3 domy dwumieszkaniowe, wzdłuż ulicy Kieleckiej. Niebanalna, nowoczesna architektura jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne. Doskonale zaprojektowane przestrzenie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Wereszyckiego 14, Wrocław

godz. 10.00 – 14.00

Do zobaczenia!


25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji