Kukuczki 7 |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Kukuczki 7 pozwala zrealizować wizję komfortowego mieszkania, jednocześnie będąc dobrą inwestycją. Lokalizacja blisko Parku Skowroniego i odległość od centrum pozwalają zaznać ciszy i spokoju jednocześnie będąc niecałe 20 minut drogi samochodem od ścisłego centrum.

Podczas projektowania budynku pomyśleliśmy o singlach szukających kawalerki, ale i o rodzinach, oczekujących dla siebie kilku pokoi. Tworząc projekt zadbaliśmy też o balkony, tarasy i loggie. Pamiętaliśmy również o niezbędnych komórkach lokatorskich i miejscach parkingowych (naziemnych i w podziemnej hali garażowej), a także indywidualnych naziemnych garażach.

W standardzie mieszkań jest ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo lokale wyposażone są w drzwi antywłamaniowe i videodomofony. Mieszkania można z łatwością dowolnie aranżować i modyfikować poprzez ustawienie ścianek działowych. Oprócz części mieszkalnej przewidzieliśmy także (na parterze budynku) przestrzenie komercyjne, idealnie dopasowane do potrzeb sklepów i biur.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego dla odwiedzających nas Klientów przygotowaliśmy Ofertę Specjalną na wybrane mieszkania.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Kukuczki 7, Wrocław

godz. 10:00-14:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji