Kępa Mieszczańska |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Kępa Mieszczańska, lokalizacja Kępa Mieszczańska ul. Dmowskiego 19 E-F

Oaza spokoju w centrum miasta – zamieszkaj na wyspie oddalonej jedynie o 15 minut spacerem od wrocławskiego rynku, gdzie historia flirtuje z nowoczesnym designem. Rafin przedstawia zaklęte w modernistycznej bryle rustykalne detale nawiązujące do historii wyspy – drugi etap Kępy Mieszczańskiej.

Z dala od ruchliwej ulicy, w zaciszu ramion Odry Północnej i Południowej, mieszkania z widokiem na rozległy zielony teren, który nie zostanie zabudowany. Okolica, w jakiej usytuowana jest Kępa Mieszczańska, rozwija się w dużym tempie. Można  tu natrafić zarówno na modne restauracje, jak i pracownie artystyczne.  Prestiżowa lokalizacja wyspy już odnalazła swoich miłośników, a w niedalekiej przyszłości czeka ją dalszy rozwój.

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium znajdzie się 108 komfortowych i rozkładowych mieszkań o powierzchni od 25 do 88 mkw, z których każde posiada balkony lub loggie.  Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Dmowskiego 19 E-F, Wrocław

godz. 11:00-16:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji