Kępa Mieszczańska |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Kępa Mieszczańska – oaza spokoju w centrum miasta – zamieszkaj na wyspie oddalonej jedynie o 15 minut spacerem od wrocławskiego rynku, gdzie historia flirtuje z nowoczesnym designem. Rafin przedstawia zaklęte w modernistycznej bryle rustykalne detale nawiązujące do historii wyspy – drugi etap Kępy Mieszczańskiej.

Z dala od ruchliwej ulicy, w zaciszu ramion Odry Północnej i Południowej, mieszkania z widokiem na rozległy zielony teren, który nie zostanie zabudowany. Okolica, w jakiej usytuowana jest Kępa Mieszczańska, rozwija się w dużym tempie. Można  tu natrafić zarówno na modne restauracje, jak i pracownie artystyczne.  Prestiżowa lokalizacja wyspy już odnalazła swoich miłośników, a w niedalekiej przyszłości czeka ją dalszy rozwój.

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium znajdzie się 108 komfortowych i rozkładowych mieszkań o powierzchni od 25 do 88 mkw, z których każde posiada balkony lub loggie.  Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Dmowskiego 19 E-F, Wrocław

godz. 11:00-16:00

Do zobaczenia!


25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji