Brzozowe Zacisze |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

 

Brzozowe Zacisze to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane na wrocławskich Maślicach. To inwestycja idealna na start, powstaje bowiem z myślą o ludziach młodych, planujących rozpocząć samodzielne życie. Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla, w ramach którego powstaje 112 lokali 1-, 2-, 3- 4-pokojowych o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach. Zaprojektowaliśmy także rodzinne mieszkania 5-pokojowe dwupoziomowe. Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość skorzystania z wygodnej opcji wykończenia lokali pod klucz.

Osiedle wyróżnia nowoczesna stylistyka budynków, otoczonych zielenią. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami. Posiadają ogrody, tarasy, balkony lub antresole. Parkowo-leśna okolica jest miejscem idealnym do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z powodzeniem można tu również zrelaksować się po pracy, całkowicie zapominając o wielkomiejskim zgiełku. A wszystko to zaledwie 20 minut od ścisłego centrum Wrocławia.

Większość lokali w III etapie Brzozowego Zacisza spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych, umożliwiając Państwu skorzystanie z dopłat. Budowa trwa – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Odbiory lokali zaczynamy w październiku 2017 roku!

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży – ul. Maślicka 173, Wrocław

godz. 11:00-15:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji