Bingo Home |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Osiedle Bingo Home to 27 domków tworzących kameralny klimat. Każdy ze 101 m2 mieszkania jest dokładnie zaplanowany. Na dwóch piętrach mieszczą się 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki i garderoba. Dodatkowo każde mieszkanie będzie miało do dyspozycji własny taras w ponad 50-metrowym ogrodzie oraz dwa miejsca postojowe.

Położenie na zielonym Wilkszynie i łatwość komunikacji z Wrocławiem czynią z lokalizacji Bingo Home idealne połączenie. Dojazd do centrum Leśnicy to tylko 10 minut, a do centrum Wrocławia około 25 minut. Możliwa jest też podróż komunikacją miejską.

Osiedle otacza niezliczona zieleń – pobliskie lasy i łąki zachęcają do spaceru, joggingu czy wycieczek rowerowych w zakątki Dolnego Śląska. W zasięgu 30-40 minut jednośladem można odwiedzić Pałac Brzezina lub Zameczek na wodzie w Wojnowicach.

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Pod Lasem, Wilkszyn

godz. 12:00 – 14:00

Do zobaczenia!


14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji