Belleville |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Description

Strona internetowa inwestycji

Nazwa inwestycji odnosi się zarówno do adresu – ul. Pięknej, jak i do charakteru miejsca – nowoczesnego „miasta w mieście”. Połączenie dobrej lokalizacji z atrakcyjną architekturą sprawia, że Belleville to wyjątkowo przyjemne miejsce do życia.

Dwa kameralne dziedzińce sprzyjające nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości i nadające budynkowi przytulnego charakteru.

Kolorystyka elewacji ograniczona do modnych bieli i szarości. Przyjazne i efektowne przestrzenie wspólne. Słoneczne tarasy i balkony. Biało-czarny wzór na posadzkach w stylu retro. Eleganckie białe płytki na ścianie holu w klimacie paryskiego metra. Stylowe ławki i latarnie zaplanowane na terenie inwestycji inspirowane paryskim Parc de Belleville.

131 mieszkań w budynku, o powierzchniach od 26 m2 do 95 m2. Duże tarasy przynależące do mieszkań na najwyższych kondygnacjach, a do wszystkich pozostałych – balkony bądź ogródki. Wysokie okna zapewniające więcej światła we wnętrzach. Praktyczne kuchnie zaprojektowane jako osobne pomieszczenia. Parking oraz rowerownia w budynku.

Termin rozpoczęcia budowy: 28.12.2015 rok, odbiory w I kwartale 2018 r.

Generalny Wykonawca: Karmar

 

 

Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego zapraszamy Państwa pod adres:

ul. Piękna 60A, Wrocław

godz. 10.00 – 18.00

Do zobaczenia!

 


25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji