AVANTI House |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji 

AVANTI House to projekt dedykowany osobom ceniącym wygodę, kameralność i spokój. Inwestycja jest położona na wrocławskich Krzykach. Tworzą ją dwa budynki o nowoczesnej architekturze, w których znajduje się łącznie 66 mieszkań. Niska, trzykondygnacyjna zabudowa wśród starannie zaprojektowanej zieleni sprawi, że można poczuć się tu komfortowo i odpocząć od miejskiego zgiełku.

W naszej bogatej ofercie znajdują się mieszkania 2- 3- 4- i 5-pokojowe o powierzchniach od 37 do 110m² – wszystkim towarzyszą balkony lub tarasy. Mieszkania na ostatniej (trzeciej) kondygnacji  w większości posiadają antresole wychodzące na piękne tarasy, doskonałe miejsce relaksu w gronie rodziny i przyjaciół. Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla AVANTI House zaprojektowano plac zabaw z towarzyszącymi mu polanami do gier plenerowych.

Drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne elektryczne, miejsca postojowe na dziedzińcu i w garażu podziemnym, cichobieżne windy dochodzące do poziomu garażu podziemnego oraz komórki lokatorskie to tylko niektóre z udogodnień, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Zaledwie kilkuminutowy spacer będzie dzielić naszych mieszkańców od pięknego Parku Grabiszyńskiego. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, powstaje również kampus Fundacji Edukacji Międzynarodowej.

 

Podczas Mieszkaniowych Dni Otwartych zapraszamy Państwa pod adres:

Biuro sprzedaży – ul. Giserska 2-8, Wrocław

godz. 10:00-15:00

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji