Osiedle Aura |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Description

Opis inwestycji

Strona internetowa inwestycji

Osiedle Aura to gotowa do zamieszkania, harmonijna, niska, dwu- i trzypiętrowa zabudowa, wyróżniająca się przyjaznymi proporcjami i dopasowanymi detalami. Teraz na zielonych Wojszycach, powstaje kolejny etap osiedla – Aura+, ze 172 mieszkaniami, o szerokim wyborze metraży: od 28 do 99 m².

 

Wyróżnikiem osiedla jest kameralne patio w formie ogrodu, porośnięte 6-metrowymi drzewami oraz bujną roślinnością prywatnych ogródków, która zapewni mieszkańcom ciszę i spokój. Funkcjonalne układy pomieszczeń i jasne wnętrza zapewnią wygodę i możliwość indywidualnej aranżacji. Osiedle Aura+ będzie ogrodzone, monitorowane i chronione, a mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemne garaże, cichobieżne windy i komórki lokatorskie. Idealne dopełnienie całości stanowi atrakcyjny i bezpieczny place zabaw, gdzie najmłodsi pod okiem rodziców bezpiecznie spędzą czas na świeżym powietrzu.

Na dni otwarte przygotowano specjalną ofertę cenową oraz dodatkowy prezent.

Zapraszamy Państwa pod adres:

ul. gen. S. Grota-Roweckiego 114b, Wrocław

Do zobaczenia!


18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji