Godziny otwarcia inwestycji: 12:00 – 14:00 Deweloper – INKOM SA | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 12:00 - 14:00 Deweloper - INKOM SA

Nowy Port

NOWA DZIELNICA NAD ODRĄ Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie. MIESZKAJ Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ Budynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary chronione przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią

Bingo Home

Strona internetowa inwestycji Osiedle Bingo Home to 27 domków tworzących kameralny klimat. Każdy ze 101 m2 mieszkania jest dokładnie zaplanowany. Na dwóch piętrach mieszczą się 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki i garderoba. Dodatkowo każde mieszkanie będzie miało do dyspozycji własny taras w ponad 50-metrowym ogrodzie oraz dwa miejsca postojowe. Położenie na zielonym Wilkszynie i łatwość komunikacji z Wrocławiem

14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji