Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper – Rafin | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper - Rafin

Złota Podkowa

Złota Podkowa Osiedle ZŁOTA PODKOWA wyróżnia się wyjątkowo rekreacyjnym otoczeniem, malowniczą architekturą oraz pełną infrastrukturą w postaci dróg, chodników, placów zabaw i mini parku. Naprzeciw osiedla, po drugiej stronie ulicy Zwycięskiej, znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Osiedle otoczone dziesiątkami hektarów terenów zielonych, poza WTWK w pobliżu znajdują się także leżący nad rzeką Ślęzą

Partynice House

Partynice House Architektura osiedla Partynice House to połączenie klasyki z nowoczesnością – nawiązanie do przedmieść Londynu przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego charakteru osiedla. Do budowy inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiału budowlane: szkło, klinkier elewacyjny oraz drewnopodobne płyty HPL niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, gwarantujące efekt nowości na wiele lat, a to wszystko w zachowane w stonowanej

14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji