Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper – Rafin | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper - Rafin

Kępa Mieszczańska

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji Kępa Mieszczańska, lokalizacja Kępa Mieszczańska ul. Dmowskiego 19 E-F Oaza spokoju w centrum miasta – zamieszkaj na wyspie oddalonej jedynie o 15 minut spacerem od wrocławskiego rynku, gdzie historia flirtuje z nowoczesnym designem. Rafin przedstawia zaklęte w modernistycznej bryle rustykalne detale nawiązujące do historii wyspy – drugi etap Kępy Mieszczańskiej.

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji