Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper – Rafin | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-16:00 Deweloper - Rafin

Partynice House

Strona internetowa inwestycji Partynice House to projekt mieszkaniowy jednego z największych dolnośląskich deweloperów – Rafin Developer, który składa się z kompleksu trzech budynków, które swoją architekturą nawiązują do zabudowy znanej z dzielnic Londynu. Niska czterokondygnacyjna budowa oraz własna strefa rekreacyjno-sportowa sprawia iż Partynice House przedstawiane jest jako kameralne osiedle łączące klasykę z nowoczesnością. W inwestycji

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji