Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper – DOM.developer | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper - DOM.developer

Brzozowe Zacisze – etap IV

Strona internetowa inwestycji W nowo zaprojektowanym IV etapie inwestycji Brzozowe Zacisze, zrealizujemy ok. 124 mieszkań o różnorodnej charakterystyce. Do dyspozycji Klienta oddajemy lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Przemyślany rozkład umożliwi dowolną aranżację odpowiadającą potrzebom singli, młodych małżeństw i dużych rodzin, natomiast przestronne tarasy, balkony i ogrody stanowić będą doskonałą przestrzeń relaksu i odpoczynku. W projekcie przewidziano mieszkania dwupoziomowe z użytkową antresolą i możliwością jej pełnej aranżacji pod pokoje sypialniane z łazienką. Na terenie inwestycji

14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji