Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper – Archicom | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper - Archicom

Róży Wiatrów

Róży Wiatrów Godziny otwarcia inwestycji: 11:00 – 15:00 – Deweloper Archicom Promocja specjalna: Urządzimy Cię od kuchni! Wybierz mieszkanie i zyskaj 10 000 zł. na meble kuchenne! Zyskujesz: Indywidualny projekt, profesjonalne wykonawstwo i montaż na czas. Link do promocji: urządzimy Cię od kuchni! W centralnej części Krzyków – lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Wrocławian, powstaje

Olimpia Port

Strona internetowa inwestycji OLIMPIA PORT  Urządzimy Cię od kuchni! Wybierz mieszkanie i zyskaj 10 000 zł. na meble kuchenne! Zyskujesz: Indywidualny projekt, profesjonalne wykonawstwo i montaż na czas. Link do promocji: urządzimy Cię od kuchni! słoneczne mieszkania nad Odrą  boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne  ochrona 24 h, monitoring, windy  garaże podziemne, rowerownie, komórki lokatorskie  sklepy,

14
Kwietnia
5
Dzielnic
7
Deweloperów
12
Inwestycji