Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper – Archicom | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11:00-15:00 Deweloper - Archicom

Olimpia Port

Strona internetowa inwestycji OLIMPIA PORT  słoneczne mieszkania nad Odrą  boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne  ochrona 24 h, monitoring, windy  garaże podziemne, rowerownie, komórki lokatorskie  sklepy, restauracje i usługi na osiedlu  Mieszkania warte zamieszkania  W ofercie Olimpii Port znalazły się sprawdzone układy 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Niezależnie od wielkości lokalu masz pewność, że

Księżno

Strona internetowa inwestycji Księżno znajduje się w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, na nowoczesnym osiedlu dobrze skomunikowanym z Centrum, przy ul. Opolskiej. W pobliżu osiedla pospacerujesz w Parku Wschodnim, odprowadzisz dzieci do przedszkola czy biblioteki. Tuż pod domem znajdziesz place zabaw i miejsce do gry w piłkę. Dojazd do Centrum jest naprawdę prosty – w pobliżu

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji