Godziny otwarcia inwestycji: 11.00-15.00 Deweloper – DOM.developer | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 11.00-15.00 Deweloper - DOM.developer

Brzozowe Zacisze – etap III

Strona internetowa inwestycji Brzozowe Zacisze to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane na wrocławskich Maślicach. To inwestycja idealna na start, powstaje bowiem z myślą o ludziach młodych, planujących rozpocząć samodzielne życie. Aktualnie prowadzimy sprzedaż ostatnich mieszkań w III etapie osiedla, w ramach którego powstało 112 lokali 1-, 2-,3- 4-pokojowych o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach. Zaprojektowaliśmy także rodzinne mieszkania 5-pokojowe. Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość skorzystania z wygodnej opcji wykończenia

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji