Godziny otwarcia inwestycji: 11.00-15.00 Deweloper – DOM.developer | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 11.00-15.00 Deweloper - DOM.developer

Brzozowe Zacisze

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji   Brzozowe Zacisze to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane na wrocławskich Maślicach. To inwestycja idealna na start, powstaje bowiem z myślą o ludziach młodych, planujących rozpocząć samodzielne życie. Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla, w ramach którego powstaje 112 lokali 1-, 2-, 3- 4-pokojowych o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach.

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji