Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-15:00 Deweloper: Temar | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-15:00 Deweloper: Temar

AVANTI House

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji  AVANTI House to projekt dedykowany osobom ceniącym wygodę, kameralność i spokój. Inwestycja jest położona na wrocławskich Krzykach. Tworzą ją dwa budynki o nowoczesnej architekturze, w których znajduje się łącznie 66 mieszkań. Niska, trzykondygnacyjna zabudowa wśród starannie zaprojektowanej zieleni sprawi, że można poczuć się tu komfortowo i odpocząć od miejskiego zgiełku.

SUN HOUSE

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji  SUN HOUSE  to nowoczesne osiedle położone zaledwie 2 km od Rynku Starego Miasta. Dogodne usytuowanie pozwala cieszyć się najlepszymi aspektami życia w centrum, chroniąc jednocześnie swoich mieszkańców przed miejskim zgiełkiem. Łatwy i szybki dostęp do instytucji kulturalnych, szkół, dużych obiektów handlowych, a zarazem bliskość parku i terenów zielonych nad Odrą

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji