Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-14:00 Deweloper: Salwirak | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-14:00 Deweloper: Salwirak

Papillon

Opis Inwestycji Strona internetowa inwestycji Wyjątkowe osiedle, w dobrej lokalizacji Papillon łączy w sobie najlepsze cechy pełnych zieleni Stabłowic z łatwym dojazdem do centrum miasta. Na terenie osiedla dostępne będą punkty usługowe, a w pobliskiej okolicy znajdują się instytucje (szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia) oraz tereny do uprawiania sportu i rekreacji. Projektując osiedle Papillon staraliśmy się spojrzeć na

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji