Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-14:00 Deweloper – Salwirak | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 10:00-14:00 Deweloper - Salwirak

Papillon

Strona internetowa inwestycji Wyjątkowe osiedle, w dobrej lokalizacji Papillon łączy w sobie najlepsze cechy pełnych zieleni Stabłowic z łatwym dojazdem do centrum miasta. Na terenie osiedla dostępne będą punkty usługowe, a w pobliskiej okolicy znajdują się instytucje (szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia) oraz tereny do uprawiania sportu i rekreacji. Projektując osiedle Papillon staraliśmy się spojrzeć na nie od

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji