Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 – 16.00 Deweloper – INKOM S.A. | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 - 16.00 Deweloper - INKOM S.A.

Bingo Home

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji Osiedle Bingo Home to 27 domków tworzących kameralny klimat. Każdy ze 101 m2 mieszkania jest dokładnie zaplanowany. Na dwóch piętrach mieszczą się 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki i garderoba. Dodatkowo każde mieszkanie będzie miało do dyspozycji własny taras w ponad 50-metrowym ogrodzie oraz dwa miejsca postojowe. Położenie na zielonym Wilkszynie i łatwość komunikacji

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji