Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 – 15.00 Deweloper – Dom Development | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 - 15.00 Deweloper - Dom Development

Osiedle Aura

Strona internetowa inwestycji OSIEDLE AURA ●  Spokojna okolica, pełna kojącej zieleni ●  6 km od centrum miasta ●  Dogodne rozwiązania komunikacyjne ułatwiają szybki dojazd do innych części Wrocławia ●  Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne umożliwią aktywny wypoczynek po pracowitym dniu ●  Doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa w okolicy, podwyższy komfort życia codziennego przyszłym mieszkańcom Opis Inwestycji

Księże Nowe

Strona internetowa inwestycji Dogodne usytuowanie na komunikacyjnej mapie Wrocławia 5 km do centrum miasta Szybki dojazd do centrum miasta dzięki pobliskim liniom autobusowym itramwajowym Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wschodniego to dobra okazja do aktywnegowypoczynku, spacerów z przyjaciółmi i rodziną Kameralna zabudowa okolicy Doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa Osiedle z mieszkaniami o najczęściej poszukiwanych metrażach ifunkcjonalnych rozkładach Esencja

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji