Godziny otwarcia inwestycji: 10.00-14.00 Deweloper – Osiedle Malownicze | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza? Czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna ulotka wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane ulotki, które zawierają lokalizacje inwestycji biorących udział w wydarzeniu.

Godziny otwarcia inwestycji: 10.00-14.00 Deweloper - Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze

Strona internetowa inwestycji Osiedle Malownicze położone jest wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy największym w granicach miasta Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze. W ofercie znajdują się funkcjonalne i ustawne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z

Malownicze Złotniki

Strona internetowa inwestycji Malownicze Złotniki W doskonałej lokalizacji tuż przy Parku Złotnickim, pomiędzy ulicami Złotnicką, Zakopiańską i Kielecką powstanie 31 domów dwumieszkaniowych, o powierzchni ok. 110 m2, dwupoziomowych, z indywidualnymi garażami i dużymi ogrodami. W pierwszym etapie realizowane są 3 domy dwumieszkaniowe, wzdłuż ulicy Kieleckiej. Niebanalna, nowoczesna architektura jest skierowana do osób, które szukają komfortu,

25
Listopada
5
Dzielnic
9
Deweloperów
16
Inwestycji