Godziny otwarcia inwestycji: 10.00-14.00 Deweloper – Osiedle Malownicze | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 10.00-14.00 Deweloper - Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji Osiedle Malownicze położone jest wzdłuż ulicy Marszowickiej, w zacisznej części zabytkowej Leśnicy, bezpośrednio przy największym w granicach miasta Lesie Mokrzańskim. W centralnej części Osiedla powstają kameralne budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi na parterze. Spółka oferuje również domy dwumieszkaniowe,a nawet budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji