Godziny otwarcia inwestycji: 09:00-17:00 Deweloper – AS Hajto Group | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 09:00-17:00 Deweloper - AS Hajto Group

Widawskie Zacisze

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji Każdy z 4 budynków Widawskiego Zacisza posiada 9 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 – wśród nich znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze  zlokalizowane są lokale usługowe – każdy o powierzchni ponad 50 m2 – idealne miejsce na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Oddanie inwestycji

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji