Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 – 16.00 Deweloper – Dom Development | Locations |

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Chcesz kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie możesz zdecydować jaka oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekasz na atrakcyjną promocję? W tym wypadku pomóc mogą wrocławscy deweloperzy, współpracujący ze sobą w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Promocje dla przyszłych mieszkańców

W wybranych inwestycjach na gości będą czekać specjalne atrakcje, m.in. obniżki cen nieruchomości, atrakcyjne rabaty, dodatki do zakupionego mieszkania, pomoc doradcy kredytowego czy projektanta wnętrz.

Specjalna mapa wydarzeń Dnia Otwartego

Podczas wydarzenia, w każdym biurze sprzedaży, będą czekały na Państwa specjalnie przygotowane foldery, które zawierają opis inwestycji biorących udział w wydarzeniu. W folderze znajdą Państwo także dedykowaną mapka, która w przejrzysty sposób wskaże drogę do kolejnych osiedli.

Godziny otwarcia inwestycji: 10.00 - 16.00 Deweloper - Dom Development

Osiedle Aura

Opis inwestycji Strona internetowa inwestycji Osiedle Aura to gotowa do zamieszkania, harmonijna, niska, dwu- i trzypiętrowa zabudowa, wyróżniająca się przyjaznymi proporcjami i dopasowanymi detalami. Teraz na zielonych Wojszycach, powstaje kolejny etap osiedla – Aura+, ze 172 mieszkaniami, o szerokim wyborze metraży: od 28 do 99 m².   Wyróżnikiem osiedla jest kameralne patio w formie ogrodu,

18
Marca
5
Dzielnic
12
Deweloperów
16
Inwestycji